Piedestal i alabaster
2018-07-19
559960
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-tal, alabaster, dekor av fåglar, höjd ca 96 cm
Repor och nagg