Charles Sjöholm oljemålning
2018-07-23
559821
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Tidningskiosken, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 27x22 cm