Bazarscen oljemålning
2018-07-19
559798
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bazarscen från Tanger, signerad och daterad T Sata -82, olja på pannå, ca 22x14 cm
Skador och slitage