Petter Thoen färglitografi
2018-07-22
559793
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 187/350, färglitografi, ca 32x46 cm