Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning
2018-07-18
559735
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fjällandskap med kor, olja på duk, 48x75 cm
Smärre dukhål