Ljuskrona 1900-talets första hälft
2018-07-19
559716
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, sex ljusarmar samt åtta lampor, mässing och glas, höjd ca 100, diameter 58 cm
Slitage, smuts, smärre nagg, prismor som fattas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. ÖVRIGT: medföljer 6 st glasmanschetter som vänligen hämtas vid receptionsdisken.