Trädgårdssoffa i gjutjärn
2018-07-19
559618
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft, gjutjärn, träribbor, sitthöjd ca 44, längd 208x58 cm
Slitage