Bordslampa 1960-/70-tal
2018-07-17
559490
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORENS BELYSNING, bordslampa, 1960/70-tal, mässing och plåt, ställbar arm, undertill etikettmärkt Borens 8607, höjd ca 30, längd 25 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion