Arkivskåp 1900-talets mitt
2018-07-16
559425
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, furu, lådor i front , höjd ca 78, 99x68 cm
Slitage, ytskador