Uno Vallman oljemålning
2018-07-15
559214
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1953, olja på duk, ca 38x46 cm