Oljemålning
2018-07-16
559198
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ENGELSK SKOLA (omkring 1900): Landskap med får, olja på duk, ca 30x50 cm
Duklagning