Peter Dahl färglitografi
2018-07-14
559183
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Dansande par, signerad och daterad 1981 Peter Dahl, EA, färglitografi, 54x37 cm