Lindorm Liljefors oljemålning
2018-07-14
559105
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): ´´Marskråkor Norrtelje Skärgård´´, signerad ´´Lindorm L´´ och daterad ´64, olja på pannå, ca 55x71 cm
Smärre slitage