Fåtölj rotting
2018-07-14
559075
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, samtida, rotting med en lös kudde, sitthöjd ca 40 cm
Skador till rottingen, slitage