Bordslampa Italien
2018-07-14
559070
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, Italien, porslin med genombruten dekor, underglasyr i blå med gulfärgat målat dekor, höjd ca 41 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen