Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen
2018-07-13
558959
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonson, färglitografi, ca 30x40 cm