Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen
2018-07-13
558952
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981), komposition, signerad Sven Jonson, numrerad 1/150, färglitografi, ca 35x47 cm