Esaias Thorén Färglitografi Halmstadgruppen
2018-07-13
558947
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med kannor, signerad Esaias Thorén, Provtryck, färglitografi, ca 65x53 cm