Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen
2018-07-13
558942
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1970, färglitografi, EA-upplaga, ca 37x48 cm