Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen
2018-07-13
558929
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Stadsbild, signerad Axel Olson, numrerad 191/260, färglitografi, ca 50x35 cm