Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets andra hälft, mahgonyfanér, beslag i mässing, armlän med sfinxhuvuden, sitthöjd 49 cm
Bruksslitage
558837
2018-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här