LG Lundberg
2018-08-10
558779
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LG LUNDBERG (född 1938): "Träden´´ ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 88/100, litografi, bladstorlek 42x32, Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer
Oramad