Ulrica Hydman Vallien
2018-07-15
558774
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad, numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x44 cm