Halsband/Bälte silver Indien 1900-talets mitt
2018-07-13
558759
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALSBAND/BÄLTE, silver, delvis förgyllt, s.k. Labba/Labda, Indien, 1900-talets mitt, dekor av fleuroner, granulater samt "Monster Masks", längd ca 78 cm, vikt ca 495 g