Oscar Reuterswärd
2018-07-13
558732
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i grönt, signerad och numrerad Oscar Reuterswärd 20/45, färglitografi, 30x22 cm