Ring 18 k vitguld diamanter
2018-07-15
558612
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RING, 18 k rodierat vitguld, ihoplödd av 3 ringar, dekor med 3 fasettslipade blå stenar samt 19 briljanter totalt ca 0,65 ct, ringstorlek 17,5 mm, vikt ca 10,1 g
Blå stenar med skador och omfattande slitage, invöndiga inskriptioner