Landskap Sommar
2018-07-12
558591
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, otydligt signerad, olja på pannå, ca 53x36 cm