Taklampa enligt uppgift Nordiska Kompaniet
2018-07-25
558580
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, enligt uppgift saluförd av Nordiska Kompaniet i Stockholm, 1900-talets mitt, stomme av mässing, glasprismor, höjd ca 68, diameter ca 33 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion