Mats Hådell oljemålning
2018-07-12
558570
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS HÅDELL (född 1958): Insjölandskap, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 38x46