Endre Nemes torrnål
2018-07-13
558417
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, torrnål, signerad och daterad Endre Nemes -38, bildmått ca 21,5x17,5 cm
Ej examinerad ur ram