Curt Clemens oljemålning
2018-07-11
558413
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CURT CLEMENS (1911-1947): Konstnärens son Lennart med blomsterkrans, signerad och daterad Clemens 1946, olja på pannå, ca 49x60 cm