VÄGGFÄLT, 6 st, Japan, 1900-tal
2018-07-11
558254
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGFÄLT, 6 st, Japan, 1900-talets första hälft, blandteknik på papper, rammått 188x54,5 cm