Lennart Jirlow färglitografi
2018-07-12
558242
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad 126/310, färglitografi, reliefstämpel Mourlot Paris, bildstorlek ca 46x61 cm