Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934), "ZOO" från 1991, signerad och numrerad 154/300, färglitografi, 36x30 cm
558222
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här