Väggskåp 1800-tal
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGSKÅP, 1800-talets första hälft, brunbetsad, inredd med hyllplan, höjd 69,5, 26x53 cm
Kuntoraportti
Låskista saknas, skador och lagningar
558214
Päivämäärä:
2018-07-11