Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 28,5x61 cm
558192
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här