Anshelm Dahl oljemålning
2018-07-11
558192
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 28,5x61 cm