Bordsfotogenlampa
2018-07-11
558164
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, bronserad zink, alabaster samt kupa i frostat glas, höjd ca 68
Bruks och åldersrelaterat slitage