Anders Pehrson ´´Bumblin´´ taklampa
2018-07-11
558071
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Bumling" taklampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, mässing, diameter 35 cm
Några mindre skador till kanten, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen