Golvlampa 1930/40-tal
2018-07-10
558052
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, trearmad, svartlackerad fot samt mässing, höjd ca 135 cm
Bruksslitage