Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal, trearmad, svartlackerad fot samt mässing, höjd ca 135 cm
Bruksslitage
558052
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här