Armband förgyllt silver glas
2018-07-08
557864
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARMBAND, förgyllt silver med smaragdslipat lilatonat glas, nyrokoko 1800-talets slut, graverad dekor av rocailler samt akantusblad, fattningar med voluter, innerdiameter ca 48x55 mm, vikt ca 49,2 g