Ringar 18 k guld
2018-07-08
557850
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RINGAR, 2 st, 18 k guld, J Petterssons, Stockholm 1951, inskriptioner, ringstorlek 18.5, totalvikt ca 6.7 g
Slitage, mindre repor