Ateljé Lyktan golvlampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan, 1960/70-tal, kupa i vit plast, detaljer i mässing, fot i förkromat stål samt svärtad bas, höjd ca 170 cm
Saknar krön, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
557847
2018-07-08