Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PETER LEEK, vas, kristall, 1990-tal, graverad dekor av fågel och körsbärsblommor, signerad 47/500 P Leek, utförd i 500 exemplar
Zustandsbeschreibung
557834
2018-07-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner