Mikhail Koulakov
2018-07-09
557826
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MiIKHAIL KOULAKOV (1933-2015): Blommor, monogramsignerad och daterad MK -15, olja på duk, ca 64x64 cm