Scroll Kina
2018-07-08
557767
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av "hundra pojkar", kalligrafi samt fyra sigill, 132x58 cm
Reva i ytterkant