Gräddkanna silver
2018-07-12
557735
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Finland 1817, invändigt förgylld, höjd ca 11 cm, vikt ca 109 g
Bucklor