Bengt Lindström färglitografi
2018-07-06
557676
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 40/99, färglitografi, ca 74x54 cm