Stig Claesson färglitografi Stockholmsmotiv
2018-07-06
557600
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -78, märkt "HC 21/50", färglitografi, 38x54 cm
Inga anmärkningar.