Karl Mårtens
2018-07-15
557585
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Fågel, signerad Karl Mårtens PT, färglitografi, bladmått ca 22,5x22,5 cm