ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, sig
2018-07-07
557528
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 50/125, färgetsning, ca 80x60 cm